REFERANSLAR

 • Toplam 61 Referans Listeleniyor.
 • web tasarım Bayraklı Belediyesi

  Bayraklı Belediyesi  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 25.2.2017 15:24:58

  Url : http://www.bayrakli.bel.tr/

  İzmir ve çevresinin tarihi Cumhuriyet döneminde yapılan kazı çalışmalarıyla aydınlatılmıştır. Bayraklıda ilk kazı çalışmaları 1948-1951 yılları arasında Ankara Üniversitesi adına Prof. Dr. Ekrem AKURGAL tarafından başlatılmış ve aralıklarla sürdürülmüştür. Bu arkeolojik kazıların sonucu, İzmir tarihinin M.Ö.3000 yıllarına kadar dayandığını göstermektedir.


 • web tasarım Muğla Barosu

  Muğla Barosu  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 5.1.2017 09:58:32

  Url : #

  1136 Sayılı Avukatlık Yasasının 1.maddesine göre, Avukatlık kamu hizmeti ve serbest bir meslektir. Avukat, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eder. Avukatlık Yasasının 2.maddesine göre Avukatlığın amacı; hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını, her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde sağlamaktır. 1136 Sayılı Avukatlık Yasasının 76.maddesine göre, Barolar; avukatlık mesleğini geliştirmek, meslek mensuplarının birbirleri ve iş sahipleri ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni sağlamak; meslek düzenini, ahlakını, saygınlığını, hukukun üstünlüğünü, insan haklarını savunmak ve korumak, avukatların ortak ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tüm çalışmaları yürüten tüzel kişiliği bulunan, çalışmalarını demokratik ilkelere göre sürdüren kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşlarıdır.


 • web tasarım Balçova Belediyesi

  Balçova Belediyesi  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 5.3.2016 09:49:38

  Url : http://www.balcova.bel.tr/

  İlçemizin tarihi İzmir’in tarihi ile iç içe olup, tahminen 3000 yıllık bir geçmişe sahiptir. İlçenin ilk sakinleri bugünkü Narlıdere’nin deniz kenarında oturmakta idiler. O dönem denizlerden gelen korsan istilasından kurtulmak için bugünkü Balçova’nın kurulduğu eski Balçova köyüne göç ederek yerleşmişlerdir. O dönemde Ayesefit olarak kullanılan köyün adı, köy arazisinin büyük bir kısmının balçık olması nedeniyle Balçık Havi olarak değişmiş ve daha sonra ise bugünkü ismi olan Balçova adını almıştır.Çeşitli medeniyetlerin yer aldığı Balçova’da bugün Romalılardan kalma Agememnon Kaplıcaları ve Yunanlılardan kalma bir su kuyusu ve mahzeni bulunmaktadır.


 • web tasarım Nar Restaurant Kafe

  Nar Restaurant Kafe  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 6.9.2017 12:32:52

  Url : http://www.narbel.com.tr

  Nar Restaurant açıldıktan kısa bir zaman sonra ahlaklı mutfak anlayışı, porsiyonlarında sunduğu tazelik, lezzet ve mevsimselliğin öne çıktığı yemekleri, içecekleri ve keyifli ortamıyla kendi kitlesini oluşturdu.


 • web tasarım Konak Belediyesi

  Konak Belediyesi  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 27.10.2015 16:52:21

  Url : http://www.konak.bel.tr

  9 Temmuz 1984 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 3030 Sayılı Büyükşehir Belediyeleri'nin yönetimi hakkında kanun hükmünde kararnamenin değiştirilerek kabulü hakkında kanun yürürlüğe girmesiyle Konak Belediyesi 1984 yılında Merkez İlçe belediyesi olarak kurulmuştur. 04/07/1987 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 3392 Sayılı 103 İlçe Kurulması Hakkında Kanun ile Merkez İlçe Belediyesi Konak Belediyesi olarak değiştirilmiştir.


 • web tasarım Narlıdere Belediyesi

  Narlıdere Belediyesi  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 28.10.2015 09:18:54

  Url : http://www.narlidere-bld.gov.tr/

  Narlıdere'nin 1950'li yıllarda İzmir İli merkez ilçesine bağlı muhtarlık ve merkezinin Aşağıköy olduğu bilinmektedir. Narlıdere Belediyesi Aşağıköy'de 1962 yılında kurumuş ve ilk kaymakamı Kemal Bey'dir. 17 Kasım 1963 yerel seçimlerini Ali Fuat Çetinkılıç kazanarak 1977 yılına kadar belediye başkanlığı görevini sürdürmüştür. 1977 yılında yapılan yerel seçimde ise İhsan Erbakış belediye başkanlığını kazanmış ve 12 eylül 1980 askeri darbesine kadar görevde kalmıştır. Askeri darbe sonucu Erbakış görevden alınarak, Narlıdere İzmir Belediyesine bağlı şube haline dönüştürülmüştür.


 • web tasarım Balçova Belediyesi Engelli Haritası

  Balçova Belediyesi Engelli Haritası  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 6.8.2016 12:36:25

  Url : #

  Balçova Belediyesi Engelli haritası ile tüm engellilerin adreslerini harita üzerinden görüntüleyebilmektedir. Engellilerin bilgilerine ulaşarak daha iyi bir hizmet sunmaktadır.


 • web tasarım Balçova Kent Belleği Merkezi

  Balçova Kent Belleği Merkezi  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 6.9.2016 12:36:25

  Url : #

  Balçova Belediyesi Kent Belleği Müzesi içersindeki kiosklar için geliştirilmiş yazılım sayesinde müze ziyaretçileri balçova ve müze hakkında geniş bilgiye ulaşabilmektedir.


 • web tasarım Balçova Parklar Haritası

  Balçova Parklar Haritası  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 6.9.2016 13:06:53

  Url : http://www.balcova.bel.tr/parklarharita/Parklar.aspx

  Balçova Parklar Haritası ilçedeki tüm parkların harita üzerinden görüntülenmesini sağlamaktadır.Balçovalılar parkların İsim yapım yılı gibi bilgilerine ulaşabilmektedirler.


 • web tasarım Fen Bilimleri Bostanlı Temel Lisesi

  Fen Bilimleri Bostanlı Temel Lisesi  Sektör : Eğitim

  Tarih : 11.2.2016 12:51:18

  Url : http://www.fenbilimleribostanli.com/

  1964 yılında kurulan Fen Bilimleri, ülkemizin ilk üniversite hazırlık kurumudur.Fen Bilimleri Dershanesi kurulduğundan beri her yıl, öğrencilerinin sınavlarda elde ettiğibaşarılarıyla ve Türkiye dereceleriyle dershanecilikte başarının, disiplinli çalışmanın ve kurumsal kimliğin marka değeri olmuştur.


 • web tasarım Artı Hukuk Bürosu

  Artı Hukuk Bürosu  Sektör : Hukuk

  Tarih : 19.11.2015 15:52:20

  Url : http://www.artihukukburosu.com/

  Hukuk Büromuz 16 Ocak 2009’da Av. Güntekin Aydın ve Av. M.Şükrü Ohan tarafından kurulmuştur. Deneyimli ve her biri alanında uzman avukatları, genç ve sürekli gelişime açık takip destek çalışanları, ekip çalışmasına dayalı, çözüm odaklı, sistematik ve sonuca dönük üretken yapısıyla Artı Hukuk Bürosu, kurumsal ve bireysel tüm müvekkillerine en iyi hukuki hizmeti vermektedir. Ofisimiz özellikle İzmir ili ve Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de, özellikle taşınmaz ve araçların cebri icra satışları, kurumsal ve bireysel alacakların tahsiline yönelik icra ve iflas hukuku, bankacılık ve finans hukuku, sözleşmeler ve borçlar hukuku, ticaret hukuku, şirketler ve kooperatifler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, taşınmaz hukuku ve diğer alanlarda yasal takip, dava ve hukuki danışmanlık hizmetlerini bir arada sunmaktadır.


 • web tasarım Ecir Turizm

  Ecir Turizm  Sektör : Turizm

  Tarih : 22.4.2016 10:33:11

  Url : http://www.ecirturizm.com.tr/

  Ecir Turizm Seyahat acentası 1990 yılından beri Hac ve Umre ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlarımıza yurt içinde ve yurtdışında çok kapsamlı bir hizmet vermekte, Allah'ın misafirleri olan dünyadaki mazlum müslümanların dua elçilerine, Kur'an ve Peygamber efendimizin Sünneti ışığında yardımcı olarak rehberlik etmektedir.


 • web tasarım Gama Zemin

  Gama Zemin  Sektör : İnşaat

  Tarih : 14.3.2016 12:03:37

  Url : http://www.gamazemin.com.tr/

  Gama Zemin Sondaj Mühendislik Hizmetleri; bugüne kadar çok sayıda otoyol, köprü, viyadük, tünel, rıhtım, liman, havaalanı, demiryolları, endüstriyel tesisler, baraj, enerji santralleri ve yakıt depolama tesisleri, alışveriş merkezi ve ofis yapıları, spor yapıları, kültürel faaliyet yapıları, arıtma tesisi, katı atık depolama sahası, toplu konut, yüksek yapılar vb. inşaat projelerinde, zemin ve temel mühendisliği, proje ve uygulamalarını gerçekleştirmiş, jeolojik-jeoteknik etüd çalışmalarını ve geoteknik projelendirmelerini yürütmüştür.


 • web tasarım Knight & Bride

  Knight & Bride  Sektör : Moda

  Tarih : 4.4.2016 12:15:45

  Url : http://www.knightandbride.com/

  Knight & Bride yüksek prestijli Türkiye ve İtalya’da faaliyet gösteren, hedefi; genç, modayı takip eden alternatif gelin adaylarına hizmet vermek olan bir gelinlik markasıdır. Geniş ürün yelpazesiyle Knigh&Bride doğal güzelliği, abartısız çekiciliği arayan ve sıkı bir moda anlayışı olan gelin adaylarının ilgisini çekmeyi amaçlamaktadır.


 • web tasarım Trendworld

  Trendworld  Sektör : Moda

  Tarih : 14.2.2016 12:28:29

  Url : http://www.trendworld.com.tr/

  In this globalizing world it is very essential to fulfill the customers’ requests but it is even more important to motive them. Any service that we provide are beyond customers' expectations but rather giving them inspiration. That's why I believe,we are far more different from the mainstream textile agencies from the way our capacity and willingness to supply anything related to textile.


 • web tasarım İzmir Barosu

  İzmir Barosu  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 28.10.2015 09:38:31

  Url : http://www.izmirbarosu.org.tr/

  Avukatların meslek örgütü niteliğinde "baro", 1924 yılında kabul edilen Muhamat Kanunu ile birlikte kurulmuştur. Ancak anılan kanunun kabulü ve baroların kurulmasından önce de avukatlar "Dava Vekilleri Cemiyeti" adı altında örgütlenmişlerdir ve baroların avukatlık meslek örgütü niteliğinde üstlendiği rol, bu dernekler eliyle yürütülmüştür.


 • web tasarım Miracle World

  Miracle World  Sektör : Moda

  Tarih : 28.10.2015 11:30:48

  Url : http://www.miracleworld.com.tr/

  Gelinlik sektörünün lideri olma yolunda büyük adımlar atan Miracle World, özellikle 2015 yılına müthiş bir giriş yapmıştır. Öncelikle Gelinlik üretimine yaptığı ciddi yatırımla üretim hacmini arttıran Miracle World, Avrupa ve Orta Doğuya yaptığı ihracatı arttırarak devam etmektedir.  2015 IF Wedding İzmir,2015 İstanbul Fashionist Moda fuarlarında kreatif gelinlik tasarımlarıyla büyük ilgi toplayan Miracle World, Yurt dışı ve Yurt içinden ciddi talepler almaktadır.
  Özellikle İzmir IF wedding 2015 'te gerçekleştirdiği defilelerle basın ve bayiler tarafından ilgiyle takip edilmiştir. Defilede Onur Tütüncü imzasını taşıyan modeller ünlü mankenler Irmak Atuk, Merve Büyüksaraç, Günay Müseyeva, Elif Ece Uzun, katıldığı Survivor yarışmasıyla adında sıkça söz ettiren Sara Işık ve Bu Tarz Benim yarışmasının jürisi ve Türkiye'nin moda ikonu İvana Sert tarafından sunuldu.


  Sadece seçkin bayilerle çalışan Miracle Wolrd Gelinlik, bayilerinin de ticaret hacmini arttırma yönünde attığı bu adımlarla Türkiye'nin de gelinlik sektöründe büyümesine yardımcı olmaktadır. • web tasarım Ulaşım ve Su Hizmetleri Derneği

  Ulaşım ve Su Hizmetleri Derneği  Sektör : Kamu - Dernek

  Tarih : 28.10.2015 11:44:36

  Url : http://www.ulasimvesuhizmetleri.org.tr/

  Dernek Ana Tüzüğünde belirtilen amacın gerçekleştirilmesine ve üyelerin gereksinimlerinin karşılanmasına yardıma olacak girişim ve uygulamalarda bulunmak için aşağıdaki amaçları doğrultusunda çalışma yapar. ÜYELER arasında yakınlaşmayı sağlamak amacıyla eğlenceler,geceler düzenlemek,sosyal faaliyetlerde bulunmak amacıyla çay ocağı,lokal açmak işletmek ,5422 sayılı kurumlar vergisi kanununun 1 ve 5. maddelerine göre iktisadi işletme açmak işletmek gerektiğinde başka şahıslara kiraya vermek ,4857 sayılı iş kanununa göre gerektiğinde işçi çalıştırmak,sağlanan gelirlerden üyelerin kredi ihtiyaçlarını karşılamak,üyelerin evlenme,doğum,ölüm,emeklilik hallerinde karşılıksız yardımlarda bulunmak.


 • web tasarım IC Moda

  IC Moda  Sektör : Moda

  Tarih : 28.10.2015 11:51:48

  Url : http://www.icabiye.com/

  Gece elbiseleri ve abiye modelleri mezuniyetten düğün ve nişan yemeklerine, özel davetlerden doğumgünü partilerine, gideceğin yer neresi olursa olsun, kadınların en önem verdiği abiye elbiseler in başında geliyor. Herkesin şık gözükeceği bu tarz ortamlarda fark yaratmak ve yaratıcı stilinle dikkatleri üzerine çekmek için I.C MODA abiyeler sayfasında alışverişe davetlisin. Pullu ve parıltılı modellerden düz renk şifon abiye elbiselere, mini parti elbiselerindenvücudu saran dar abiye kıyafetler e, abiye elbise modelleri bu özel günde fark yaratman için I.C MODA ‘ya! • web tasarım Ege Vitray

  Ege Vitray  Sektör : İnşaat

  Tarih : 28.7.2015 12:14:41

  Url : http://www.egevitray.com.tr/

  Ege Vitray camın sanatla buluştuğu nokta, bilgi, deneyim ve tecrübe ile birlikte 16 yıllık bir birikimle sunmaktadır.

  Vitrayda kalıplaşmış teknikleri asarak, yani gösterim, sınırsız cam seçenekleri ile kapı, pencere, pano, aplik, tavan aydınlatması ve bu çalışmaların kullanım amacına göre mekâna, tarza, ışığın yapılmasına özel uygulamalar yapılmaktadır.
  Çeşitli dekorasyon yapı fuarlarına katılan firmamız farklılığını ortaya koymuştur. Sanatsal Vitray uygulama alanlarımız, büyük ebatlı ve adetli vitray projelerinde estetik koyuyu ön planda tutarak evler dışında toplu konutlar, villalarla, otellerle, iş merkezlerine, okullara, eğlence mekânlarına, cami, kilise, devlet daireleri gibi mekânlarda sanatsal değer katabilmek adına hizmet vermektedir.

  Çalışma alanlarımızda hayalinizi önce eskizleri taslağa dönüştürüp yapılacak olan alanı fotoğraflandırıp bitmiş tasarımın yerinde nasıl görülebileceğini üretime geçmeden görebilmeniz mümkündür. •  1 2 3 4 
SOSYAL MEDYA