HİZMETLER

> Web Tasarım

Web Tasarımİnteraktif reklam düşüncesinin temelini oluşturan web sitenizi kurumsal kimliğinizle bir bütün olarak düşünüyoruz.Özgün tasarımlar ve gelişen tasarım teknolojilerini yakından takip ederek güncel standartların üzerinde yapılandırıyoruz.

 

Tasarım aşamasında müşteri beklentilerini analiz ederek, fikir ve düşüncesini kurumsal algısına uygun bir şekilde örtüştürerek firma hedefleri doğrultusunda hazırlıyoruz.Tasarım konusunda soru işaretleri ortadan kalkana dek müşteri beklentilerinin sağlanması gerektiğine inanıyoruz.Bu hassas değerin bilincinde anasayfa ve arayüzlerin tasarımlarını oluşturuyoruz.

 

Web sitenizin tasarımı bizim için ne kadar önemliyse işlevselliği ve ulaşılabilirliği de bir o kadar önemlidir.Müşterilerinizin yani kullanıcılarınızın  veriye en kısa sürede ulaşabilmesi için gerekli kullanıcı verilerine uygun olarak oluşturduğumuz arayüzlerimizle, kullanıcı dostu (user friendly) web sayfası düşüncemizi tasarımlarımıza uyguluyoruz.

 

Teknolojik ürünlerde yapılan gelişmeler hız kesmeden devam etmektedir.Kullanıcı ürünleri artmakta ve internet teknolojisi tüm cihazları kapsamaktadır.Bir süre öncesine kadar sadece masaüstü bilgisayarlar  baz alınarak yapılan web tasarım işlemleri şu anda notebook,tablet,cep telefonu,akıllı televizyonlar,mp3 çalarlar vb. birçok ürünle birlikte çalışabilecek şekilde oluşturulmaktadır.Responsive yani hissel tasarım olarak oluşturduğumuz tasarımlarla farklı cihazlara özel arayüzler oluşturulmakta ve kulanıcı herhangi bir görsel problem yaşamadan web sitenizi ziyaret edebilmektedir.

 

Farklı teknolojiler yanında bu ürünler için geliştirilmiş browserların da göz ününde bulunması gerekmektedir.Görsel olarak etkileyici bir tasarımı tüm browserlara uygun olarak gelişen Css ve Html teknolojilerinden yararlanarak oluşturuyoruz.Java script kütüphanesiyle desteklediğimiz tasarımlar görsel olarak aktif bir güce erişmektedir.Jquery easing ile hareketli tasarımlar oluşturularak etkileyici arayüzler oluşturulabilmektedir.

 

Web tasarımı konusunda bir diğer önemli öğe de tasarımın arama motorları optimizasyonuna uygun olarak kodlanmasıdır.Bu kodlama kısa süre içersinde kullanıcılarınızla buluşmanıza ve arama sonuçlarında yer almanızı sağlamaktadır. Seo optimizasyonu konusunda yarar sağlayarak, görsel tasarımı güçlü bir web sitesi yanında ulaşılabilir bir web sitesi haline getirir.

 

Web sitesi tasarımı amacı olan ve belirli bilgilerin aktarılmasını hedefleyen bir sistemdir.Bu işi yaptırmaktaki amacınız net olmalıdır.Web sitenizde sunmayı hedeflediğiniz içerikler ulaşmaya çalıştığınız  kitlenize hitab etmeli ve bu kitleye anlayabileceği türden bilgiler sunmalıdır.Zamanla değişebilecek ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak belirli esaslar üzerine kurulmalıdır.Geleceğe yönelik fikir ve görüşlerimizi müşterilerimize sunarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

 

Malesef ülkemizde web sitesi tasarlama bilincine erişmemiş, gerekli analizleri yapamayan,kurguyu oluşturamayan kişi veya kurumlar bu işi üstlenmektedir.Müşterilerinin kurumsal yapılarını hiçe sayarak hazır tasarım ve sistemler üzerine oluşturdukları web siteleri ile, bir-iki saat içersinde web sitelerini hazırlarak haksız kazançlar elde etmektedirler.Bu nedenle kopya site durumuna düşen web siteleri müşterilerini mağdur etmekte hatta maddi zararlara dahi uğratmaktadır.,Açık kaynak kodlu yapılar,lisanssız görseller,crack’lenen hazır siteler müşterilerden düşük ücretler tahsil ederek yapılandırılmaktadır.Fakat bu yapılar ilerleyen süreçlerde müşterilerden yüklü miktarda maddi kayıplara neden olabilmektedir.

 

Biz web sitenizi yaşayan organik bir canlı gibi düşünerek tasarlıyoruz.Bu canlının süreçler içersinde büyüyüp gelişerek verdiğiniz bilgiler dahilinde size hizmet eden bir çalışanınız haline dönüşmesini sağlıyoruz.

 

Web tasarım sürecinizi yöneterek düşlediğiniz sonuçlara ulaşmanız için lütfen bize arayın.


SOSYAL MEDYA