Kurumsal Kimlik Çalışması - Logo TasarımıKurumsal kimlik, özgün ve yaratıcı özellikleriyle bir kurumun ayrıştırıcı özelliğini taşır, kurum veya kuruluşun benzerlerinden ayrılarak farklı bir kimlik olarak algılanmasını sağlar.Bu kimlik eğer uzman bir bakış açısıyla yaratılırsa, insanların akıllarında yer ederek varlığını korur.Yarattığı algıyla dış bakış açısı oluşturur ve kurumunuzun etkinliğini ve gücünü gösterir.

 

İyi ve özenle hazırlamış kurumsal kimlik imaj ve reklam değerinizi artırarak prestijinizi üst seviyelere taşır.Müşterilerinizin kuruluşunuz ve markanız hakkında olumlu hisler beslemesini sağlar.Markalaşma sürecinizi hızlandırarak kurumun anlayışını ve tüm içeriğini görsel yüzüyle ifade eder.Bu nedenle renk seçimi ,sektör,hadef alınan kitleye ve iletilmek istenen algı gibi hususlara dikkatli edilmesi gerekmektedir.

 

Sınırlarını zamanla oluşturan ve değişmez bir hale getiren kurumsal kimliğinizi, bir marka oluşturma bilincinde, sizin için önem ihtiva eden bilgiler dahilinde oluşturuyoruz.

 

Baskılı ve dijital olarak ayrılmaz bir bütün teşkil eden kurumsal ürünlerinizi, özgün olarak tasarlayıp kurumsal kimliğinizden yola çıkarak yapılandırıyoruz.

 

Dijital Ürünler de Kurumsal web sitesi,Kurumsal e-ticaret sitesinin kurumsal kimliğinizin ayrılmaz bir parçası halinde oluşturulması gerekmektedir.Firmanızın ihtiyaçları baz alınarak, özgün bir tasarımla, kurumsal kimliğinize uygun renklerde hazırladığımız tasarımlarla, dijital ortamda temsilinizi en iyi şekilde sağlıyoruz.

 

Baskılı ürünler de Antetli kağıtlar ,diplomat zarflar ,koliler ,klasörler ,dosyalar ,faturalar ,makbuzlar ,poşetler ,poster ,kartvizitler ,broşürünler , gerekiyorsa tebrik kartları ,açılış ilanları ,menüler gibi baskılı işleriniz baskılı kurumsal kimliğinizi oluşturmaktadır.


SOSYAL MEDYA