KURUMSAL

> Profilimiz

ProfilimizBilcom Bilgisayar IT sektöründeki faaliyetlerine 1995 yılında başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda hedefi ticari paket programlara (LOGO muhasebe programları , ETA muhasebe programları , MIKRO muhasebe programları , NETSIS muhasebe programları ) satış ve destek hizmeti vermek olan şirketimiz , bilgisayar sektöründeki hızlı gelişmelere ayak uydurmuş kısa süre içerisindebilgisayar teknik servis, bilgisayar satış, ağ sistemleri ( network )konusunda uzmanlaşarak bu yöndeki talepleri karşılamaya başlamıştır.

 

Ticari deneyimlerini teknoloji ile birleştirerek kurumsal çözümler üreten, dünyadaki ve Türkiye' deki gelişmeleri yakından takip ederek kurumsal sorunlara anında çözüm getiren bir anlayışla çalışan şirket 2001 yılında dünya üzerinde etkisini iyice gösteren internet alanında da ciddi bir takım çalışmalar başlatmış ve Bilcom Web ekibi adında profesyonel web tasarım , internet çözümleri üretmeye başlamış ve müşterilerine en kaliteli web tasarım hizmetini vermeyi hedeflemiştir.

 

2003 Yılında Bilcom Bilgisayar olan ünvanımız Bilcom Elektronik Bilgisayar İletişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirilerek, Bilgisayar satış, Mac, iPod, iPhone gibi Apple Macintosh ürünlerinin ve yazılımlarının satışı , iMac satış , Macintosh satış, Teknik servis, Bakım anlaşması Webtasarım ,html web tasarım , Asp web tasarım , web tasarım , Php web tasarım , Güvenlik sistemleri , Kamera sistemleri, Ads sistemleri ,Adisyon sistemleri, İş istasyonlarısatışı , iş istasyonları kurulumu ,Firewall Güvenlik duvarısatışı , Firewall Güvenlik duvarı kurulumu , Firewall Güvenlik duvarı yönetimi , Anti virus koruma sistemleri , Notebook tamiri, Notebook teknik servisi , ticari ve özel yazılımlar ile ağ çözümleri konularında hizmet veren, yıllık bakım anlaşması ile anahtar teslim çözümler sunan, farklı departmanlarıyla bilgisayar konusunda çalıştığı şirketlerin tüm sorunlarını çözen, çözümler üreten ilkeli, kaliteli, sorumlu ve profesyonel hizmetler sunan kurumsal bir yapıya dönüşmüştür.

 

İlerleyen süreçte iş ortaklarıyla yaptığı çalışmalar sonucu Microsoft sistem üreticiliği yapmıştır.İntel cözüm ortağı, dell cözüm ortağı , hp (hewlett packard) cözüm ortağı , ıbm cözüm ortağı , fujitsu siemens cözüm ortağı, Xerox cözüm ortağı ve kanal ortağı olarak Microsoft server kurulum ve yönetiminde müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.


SOSYAL MEDYA